KONST / Litografier / Färglitografi 13903131
nr 1390 3131
Färglitografi
Sunbybergs station. Signerad, numrerad 17/140. Motivet: 33x39 cm, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:20:34
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr