KONST / Litografier / Färglitografi 13903131

nr 1390 3131

Färglitografi

Sunbybergs station. Signerad, numrerad 17/140. Motivet: 33x39 cm, yttermått inklusive ram: 52x58 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:20:34